כירופרקט

מה הוא כירופרקט?

כירופרקט הוא מקצוע מהרפואה המשלימה המתמקד באבחון וטפול בחוסר איזון של הגב תוך דגש על שחרור מערכת העצבים וכלי הדם. עיקר הטיפול מבוצע באמצעות טכניקות ידנית ו מניפולציה של עמוד השדרה. 

כירופרקט שם דגש על הפחתת כאב ושיפור תפקוד השלד כמו גם לחנך אותם על איך הם יכולים לשפר את הבריאות שלהם באמצעות פעילות גופנית, סידור ארגונומי.

הבסיס לשיטת ה כירופרקט

ה כירופרקט מתמקד בקשרים בין מערכת העצבים לבין עמוד השדרה, חוסר איזון ביומכאני או מבני של עמוד השדרה עשוי ליצור לחץ ולהשפיע על מערכת העצבים, הטיפול של הכירופרקט ינסה לשחזר את השלמות המבנית של עמוד השדרה, להפחית את הלחץ על המערכת העצבית, וכתוצאה מכך לשפר את הבריאות של הפרט.כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית, עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58.

 טלפון: 0528306095 \ 035269361

כיצד מטפל כירופרקט בכאבי גב תחתון ?

כירופרקט יבצע בדיקה רפואית על ידי איסוף היסטוריה רפואית, ביצוע בדיקות אורתופדיות ושמוש בבדיקות הדמיה כדי לקבוע אם הטיפול מתאים.  תכנית הטיפול עשויה לכלול מניפולציה אחת או יותר בכדי לשפר את טווח ואיכות התנועה, טכניקות מנואליות שונות,  יעוץ לפעילות גופנית ויעוץ להתנהגות יומית. 

מטרות הטיפול הכירופרקטי כוללים שיקום של התפקוד היומי ומניעת פגיעה בנוסף להקלה על כאבי הגב התחתון.

index1.jpg

מי אנחנו

שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ועוסק בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית והשיקום כ 20 שנה במכוני פיזיותרפיה רבים וכפיזיותרפיסט של קבוצות ספורט, מתמחה בשיקום פיזיותרפיה של ספורטאים ובפתרון בעיות גב, החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסטאופתיה מטעם אוניברסיטת מדריד. טיפולים ייחודיים \חשיבה מחוץ לקופסה ופתרונות לבעיות אורתופדיות מורכבות.

שליחת הודעה

מפת הגעה

SIMBLAWebsite Builder